Pagina 1 van 1

Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: di 11 aug 2009, 14:56
door Dolphinboy
Hoi Bingo,

Allereerst wil ik je hertelijk bedanken voor je inbreng in het forum. Uit eigen ervaring weet ik hoe moelijk het is om een verhaal te schrijven en dan ook nog de lezers geboeid te houden. Dat je dus inmiddels al weer 14 delen hebt en nog steeds verder kunt met het verhaal is harstikke mooi.

Wel heb ik 1 kant tekening voor het verhaal die voor mij een hele belangrijke rol speelt in de toekomst van dit verhaal. Je schrijft het verhaal vanuit 2 jongeren van een jaar of 13/14. De gebeurtenissen die ze in de laatste delen meemaken kloppen naar mijn mening voor geen meter met de werkelijkheid. Daardoor verliest het verhhaal ook zijn aantrekkingskracht op de lezers (i.i.g. voor mij) We kunnen ons niet meer identificeren met de karakters omdat het geoon te veel fictie aan het worden is die haast onmogelijk is. Het is nu meer een droom van iemand dan echt een kloppend verhaal met de werkelijkheid. Misschien dat het had gewerkt als de karakters hier al wat ouder zouden zijn (16/17) maar niet voor deze leeftijd. Denk daaraan als je verder gaat met het uitwerken van dit verhaal. Een belangrijk deel is de geloofwaardigheid van wat je schrijft om de lezers geboeid te houden.

Succes en ik wacht op deel 15

Re: Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: di 11 aug 2009, 17:54
door jefkke2
Hoi,

Misschien heeft dolphinboy inderdaad wel gelijk. Het is inderdaad zo dat er wel wat dingen zijn die vanuit de werkelijkheid misschien niets kloppend zijn. Maar ondanks dat feit vind ik het toch een heel leuk verhaal, en het blijft me echt boeien!

Zit nu alweer hard te wachten op het volgende verhaal.

Re: Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: di 11 aug 2009, 18:45
door Bingo
Beste Dolphineboy


Ik ben blij met je reactie,ik zeg maar zo positief of nigatief berichten zijn altijd welkom.
In deel 1 schreef ik dat de jongens 15,5 jaar oud waren en ben daarna terug gevlogen in de tijd dat het begon.
Het is dan ook zo dat de jongens, van uit het begin van hun relatie dit verhaal vertellen.
Het was de bedoeling dat het verhaal af zou zijn voordat ik met vakantie zou gaan.
Maar dit lukt me dus helemaal niet, er zal dadelijk een pauze komen van ongeveer 3 weken.
Daarna neem ik de draad weer op, en hoop dat ik er een goed eind aan kan draaien.
Jeffere had de hoop dat het verhaal doorgaat tot deel 100 maar dat ken ik niet waar maken.
Maar zoals het er nu uit ziet volgen er nog heel wat delen ha,ha,ha
Het hele verhaal draait er om dat een naturisten familie de andere leert kennen, dat twee van hun een relatie krijgen
was wel opzet.
En zeg eens eerlijk, de wereld is toch echt klein niet waar.
Dat ze hun buurjongen op heterdaad betrappen kan dan ook zo gebeurt zijn.
Maar ik wacht af, of er nog meer reacties komen.
Met jou reactie ben ik echt blij, ik heb jou verhaal van A tot Z gelezen, het verwonderd me wel dat deel 8 op homo100 staat en het hier niet verder gaat. Maar voorals nog hartelijk dank voor jou reactie, en een lieve groet aan jou

Re: Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: di 11 aug 2009, 21:32
door jefkke2
Hoi bingo,

Inderdaad vind het echt een tof verhaal! en ben ook blij dat je er nog heel wat delen bij komen!

Maar wat ik me af vraag? Je schrijft dan Dolphinboy op homo100 staat en verder gaat of zo? Ik snap hem niet,, zijn er nog meer delen van dat verhaal?

Re: Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: wo 12 aug 2009, 03:59
door Dolphinboy
Bingo schreef: Met jou reactie ben ik echt blij, ik heb jou verhaal van A tot Z gelezen, het verwonderd me wel dat deel 8 op homo100 staat en het hier niet verder gaat. Maar voorals nog hartelijk dank voor jou reactie, en een lieve groet aan jou
Thx voor je reactie terug. Het is me in jouw verhaal even ontgaan dat we deels met een flashback te maken hebben,. Sorry daarvoor. En idd een aantal gebeurtenissen zoals met die buurjongen kunnen absoluut wel een mogelijkheid zijn. Ook ik blijf benieuwd naar het volgende deel want ik wil wel weten hoe dit verder gaat.

Dan nog even een opmerking over de "qoute" hierboven. Leuk dat jij ook de delen van MArk en Martijn volgt. Het is mij helemaal ontgaan dat ik deel 8 op hetforum nog helemaal niet heb geplaatst. Dat had al lang gedaan moeten zijn. Momenteel ben ik druk bezig met deel 9 want dat dit verhaal nog niet ten einde is mag duidelijk zijn. Ik heb alleen door privé omstandigheden weinig schrijfwerk kunnen verrrichten. Deze fout is overigens nu hersteld en ook deel 8 is nu te lezen bij Olivers Forum,

Re: Aangenaam verrast door Robert (deel 13 en verder)

Geplaatst: zo 25 okt 2009, 01:50
door adiego
hoi bingo

ten eerste ik geniet elke keer weer dat en stuk van je verhaal prijs geeft en ik bewonder je dat je elke keer maar weer op zo'n vlotte en leuke manier je verhaal kunt schrijven en ik hoop dat je dit nog lang vol kunt houden alleen zou ik proberen om wat vaker al te sluiten met een goed klif hanger dit komt het vervolg verhaal ten goede maar dit is niet perse nodig maar het wordt dan wel spannender om te lezen.

maar blijf vooral zo door gaan.

groetjes van een grote fan


XXX adiego